Rytiri Kladno

Rytíři Kladno edustaa ikonista tšekkiläistä jääkiekkokulttuuria yhdistäen historiaa, fanien intohimoa ja omistautumista kotimaisten pelaajien kehittämiseen. Heidän identiteettinsä korostaa taitoa, perinteitä ja yhteisöllisyyttä.

liigat
Tsekin Extraliga
Vuodenajat
2022/23, 2023/24, 2024/25, 2025/26, 2026/27
Etusivu
ČEZ Stadion Kladno

kalusto

17:30
Tsekin Extraliga
2026/27

Vítkovice vs. Rytiri Kladno

18:00
Tsekin Extraliga
2026/27

Rytiri Kladno vs. Sparta Praha

16:00
Tsekin Extraliga
2026/27

Liberec vs. Rytiri Kladno

18:00
Tsekin Extraliga
2026/27

Rytiri Kladno vs. Plzen

16:00
Tsekin Extraliga
2026/27

Rytiri Kladno vs. Olomouc

17:00
Tsekin Extraliga
2026/27

Trinec vs. Rytiri Kladno

18:00
Tsekin Extraliga
2026/27

Rytiri Kladno vs Mountfield HK

17:30
Tsekin Extraliga
2026/27

Verva Litvinov vs Rytiri Kladno

18:00
Tsekin Extraliga
2026/27

Rytiri Kladno vs Mlada Boleslav

16:00
Tsekin Extraliga
2026/27

Karlovy Vary vs. Rytiri Kladno

18:00
Tsekin Extraliga
2026/27

Rytiri Kladno vs. Kometa

17:00
Tsekin Extraliga
2026/27

České Budejovice vs. Kladno

18:00
Tsekin Extraliga
2026/27

Rytiri Kladno vs Dynamo Pardubice

16:00
Tsekin Extraliga
2026/27

Rytiri Kladno vs. Vitkovice

18:30
Tsekin Extraliga
2026/27

Sparta Praha vs. Rytiri Kladno

18:00
Tsekin Extraliga
2026/27

Rytiri Kladno vs. Liberec

16:30
Tsekin Extraliga
2026/27

Plzen vs. Rytiri Kladno

18:00
Tsekin Extraliga
2026/27

Olomouc vs. Rytiri Kladno

16:00
Tsekin Extraliga
2026/27

Rytiri Kladno vs. Trinec

18:00
Tsekin Extraliga
2026/27

Mountfield HK vs Rytiri Kladno

16:00
Tsekin Extraliga
2026/27

Rytiri Kladno vs Verva Litvinov

17:30
Tsekin Extraliga
2026/27

Mlada Boleslav vs Rytiri Kladno

18:00
Tsekin Extraliga
2026/27

Rytiri Kladno vs. Karlovy Vary

17:00
Tsekin Extraliga
2026/27

Kometa vs. Rytiri Kladno

18:00
Tsekin Extraliga
2026/27

Rytiri Kladno vs Ceske Budejovice

17:00
Tsekin Extraliga
2026/27

Dynamo Pardubice vs Rytiri Kladno

17:30
Tsekin Extraliga
2026/27

Vítkovice vs. Rytiri Kladno

16:00
Tsekin Extraliga
2026/27

Rytiri Kladno vs. Sparta Praha

18:00
Tsekin Extraliga
2026/27

Liberec vs. Rytiri Kladno

16:00
Tsekin Extraliga
2026/27

Rytiri Kladno vs. Plzen

18:00
Tsekin Extraliga
2026/27

Rytiri Kladno vs. Olomouc

17:00
Tsekin Extraliga
2026/27

Trinec vs. Rytiri Kladno

tulokset

(TIIMI 1 VOITO SÄÄNNÖAJASSA)
1 - 2 (OT)
Tsekin Extraliga
2025/26

Sparta vs. Kladno

(TEAM 1 HANDICAP -1)
3 - 1
Tsekin Extraliga
2025/26

Rytiri Kladno vs. Verva

(YLI 5 MAALIA)
6 - 3
Tsekin Extraliga
2025/26

Sparta vs. Rytiri Kladno

(TEAM 1 HANDICAP 0)
4 - 2
Tsekin Extraliga
2025/26

Rytiri Kladno vs. Kometa

(YLI 4.5 MAALIA)
2 - 4
Tsekin Extraliga
2025/26

Karlovy Vary vs. Rytiri Kladno

(MOLEMMAT RYHMÄT TEHTÄVÄT YLI 1.5 MAALIA)
1 - 3
Tsekin Extraliga
2025/26

Rytiri Kladno vs. Trinec

(ALLI 5.5 MAALIA)
4 - 1
Tsekin Extraliga
2025/26

Rytiri Kladno vs. Plzen

(MOLEMMAT RYHMÄT TEHTÄVÄT YLI 1.5 MAALIA)
2 (OT) - 1
Tsekin Extraliga
2025/26

Dynamo vs. Rytiri Kladno

(YLI 4.5 MAALIA)
0 - 2
Tsekin Extraliga
2025/26

Rytiri Kladno vs. Liberec

(YLI 4.5 MAALIA)
2 - 3 (OT)
Tsekin Extraliga
2025/26

Ceske Budejovice vs Rytiri Kladno

(MOLEMMAT RYHMÄT TEHTÄVÄT YLI 1.5 MAALIA)
2 - 0
Tsekin Extraliga
2025/26

Rytiri Kladno vs. Olomouc

(YLI 4.5 MAALIA)
1 - 0
Tsekin Extraliga
2025/26

Mountfield HK vs Rytiri Kladno

(YLI 4.5 MAALIA)
8 - 1
Tsekin Extraliga
2025/26

Rytiri Kladno vs. Vitkovice

(TEAM 1 HANDICAP 0)
1 - 5
Tsekin Extraliga
2025/26

Ml. Boleslav vs. Rytiri Kladno

4 - 5 (OT)
Tsekin Extraliga
2025/26

Sparta vs. Rytiri Kladno

(TIIMI 1 YHTEENSÄ YLI 2.5)
2 - 4
Tsekin Extraliga
2025/26

Kometa vs. Rytiri Kladno

(TIIMI 1 VOITO SÄÄNNÖAJASSA)
3 - 1
Tsekin Extraliga
2025/26

Trinec vs Kladno

(TIIMI 1 YHTEENSÄ YLI 2.5)
3 - 0
Tsekin Extraliga
2025/26

Plzeň vs. Kladno

(YLI 4.5 MAALIA)
4 - 1
Tsekin Extraliga
2025/26

Liberec vs Kladno

(MOLEMMAT RYHMÄT TEHTÄVÄT YLI 1.5 MAALIA)
1 - 4
Tsekin Extraliga
2025/26

Kladno vs Kometa Brno

(YLI 4.5 MAALIA)
1 - 5
Tsekin Extraliga
2025/26

Karlovy Vary vs Kladno

(YLI 4.5 MAALIA)
5 - 3
Tsekin Extraliga
2025/26

Kladno vs. Trinec

(TIIMI 2 YHTEENSÄ YLI 1.5)
8 - 3
Tsekin Extraliga
2025/26

Pardubice vs Kladno

(TIIMI 2 YHTEENSÄ YLI 2)
4 (OT) - 3
Tsekin Extraliga
2025/26

České Budejovice vs. Kladno

(YLI 4.5 MAALIA)
3 - 2
Tsekin Extraliga
2025/26

Kladno vs Olomouc

(TIIMI 2 YHTEENSÄ YLI 2)
4 - 1
Tsekin Extraliga
2025/26

Mountfield HK vs Kladno

(YLI 4.5 MAALIA)
3 - 1
Tsekin Extraliga
2025/26

Kladno vs. Vitkovice

(TIIMI 2 YHTEENSÄ YLI 2)
2 (OT) - 1
Tsekin Extraliga
2025/26

Mlada vs Kladno

(YLI 4.5 MAALIA)
1 - 3
Tsekin Extraliga
2025/26

Litvinov vs Kladno

(TIIMI 1 YHTEENSÄ YLI 2.5)
3 - 1
Tsekin Extraliga
2025/26

Plzeň vs. Kladno

(YLI 5 MAALIA)
4 - 1
Tsekin Extraliga
2025/26

Liberec vs Kladno

(YLI 5 MAALIA)
1 - 4
Tsekin Extraliga
2025/26

Kladno vs Ceske Budejovice

(YLI 4.5 MAALIA)
2 - 4
Tsekin Extraliga
2024/25

Olomouc vs. Kladno

(2X (VIESTIVOITTO TAI TARPIN))
2 - 3
Tsekin Extraliga
2024/25

Kladno vs Ceske Budejovice

(TIIMI 1 YHTEENSÄ YLI 2.5)
2 - 1
Tsekin Extraliga
2024/25

Karlovy Vary vs Kladno

(TIIMI 2 YHTEENSÄ YLI 2)
1 - 4
Tsekin Extraliga
2024/25

Kladno vs Plzen

(YLI 5 MAALIA)
3 - 5
Tsekin Extraliga
2024/25

Liberec vs Kladno

(1X(KODINVOITTO TAI TARVONTA))
1 - 2
Tsekin Extraliga
2024/25

Kladno vs Mountfield HK

(YLI 4.5 MAALIA)
3 - 0
Tsekin Extraliga
2024/25

Kladno vs Litvinov

(YLI 5 MAALIA)
5 - 2
Tsekin Extraliga
2024/25

Sparta vs. Kladno

(YLI 5 MAALIA)
2 - 5
Tsekin Extraliga
2024/25

Kladno vs Pardubice

(TIIMI 2 YHTEENSÄ YLI 2)
2 - 5
Tsekin Extraliga
2024/25

Vitkovice vs. Kladno

(TIIMI 2 YHTEENSÄ YLI 1.5)
1 - 0
Tsekin Extraliga
2024/25

Litvinov vs Kladno

(TIIMI 1 YHTEENSÄ YLI 1.5)
2 - 4
Tsekin Extraliga
2024/25

Kladno vs. Sparta

(TIIMI 1 VOITO SÄÄNNÖAJASSA)
2 - 6
Tsekin Extraliga
2024/25

Mlada vs Kladno

(TIIMI 2 YHTEENSÄ YLI 2.5)
1 - 4
Tsekin Extraliga
2024/25

Kladno vs. Vitkovice

(YLI 5 MAALIA)
1 - 4
Tsekin Extraliga
2024/25

Kladno vs Ceske Budejovice

(MOLEMMAT RYHMÄT TEHTÄVÄT YLI 1.5 MAALIA)
4 - 3
Tsekin Extraliga
2024/25

Karlovy Vary vs Kladno

(TIIMI 1 VOITO SÄÄNNÖAJASSA)
1 - 4
Tsekin Extraliga
2024/25

Trinec vs Kladno

(YLI 5 MAALIA)
4 - 5 (OT)
Tsekin Extraliga
2024/25

Kladno vs Mountfield HK

(TIIMI 1 VOITO SÄÄNNÖAJASSA)
3 - 2
Tsekin Extraliga
2024/25

Kometa Brno vs. Kladno

(TIIMI 1 YHTEENSÄ YLI 2.5)
2 - 4
Tsekin Extraliga
2024/25

Kladno vs. Mlada

(TIIMI 2 YHTEENSÄ YLI 1.5)
3 - 0
Tsekin Extraliga
2024/25

České Budejovice vs. Kladno

(TIIMI 2 YHTEENSÄ YLI 1.5)
3 - 4
Tsekin Extraliga
2024/25

Plzeň vs. Kladno

(TEIM 1 VOITTO (MUKANA OT))
2 - 3 (OT)
Tsekin Extraliga
2024/25

Kladno vs. Karlovy Vary

(MOLEMMAT RYHMÄT TEHTÄVÄT YLI 1.5 MAALIA)
4 - 2
Tsekin Extraliga
2024/25

Mountfield HK vs Kladno

(TIIMI 2 YHTEENSÄ YLI 1.5)
5 - 1
Tsekin Extraliga
2024/25

Pardubice vs Kladno

(YLI 5.5 MAALIA)
2 - 0
Tsekin Extraliga
2023/24

Kladno vs Litvinov

(TIIMI 2 YHTEENSÄ YLI 2.5)
3 - 4 (OT)
Tsekin Extraliga
2023/24

Kladno vs Plzen

(YLI 5 MAALIA)
2 - 7
Tsekin Extraliga
2023/24

Kladno vs Liberec

(TIIMI 2 YHTEENSÄ YLI 2)
4 - 1
Tsekin Extraliga
2023/24

Karlovy Vary vs Kladno

(TIIMI 2 YHTEENSÄ YLI 2)
4 - 3
Tsekin Extraliga
2023/24

Litvinov vs Kladno

(TIIMI 2 YHTEENSÄ YLI 2)
4 (OT) - 3
Tsekin Extraliga
2023/24

Mlada vs Kladno

(TIIMI 1 YHTEENSÄ YLI 2)
4 - 5 (OT)
Tsekin Extraliga
2023/24

Kladno vs Kometa Brno

(TIIMI 2 YHTEENSÄ YLI 1.5)
4 - 8
Tsekin Extraliga
2023/24

Liberec vs Kladno

(TIIMI 2 YHTEENSÄ YLI 1.5)
4 - 3
Tsekin Extraliga
2023/24

Pardubice vs Kladno

(TIIMI 1 YHTEENSÄ YLI 2)
2 - 4
Tsekin Extraliga
2023/24

Kladno vs Plzen

(MOLEMMAT RYHMÄT TEHTÄVÄT YLI 1.5 MAALIA)
3 - 6
Tsekin Extraliga
2023/24

Kladno vs Liberec

(TIIMI 1 YHTEENSÄ YLI 1.5)
2 - 6
Tsekin Extraliga
2023/24

Kladno vs Pardubice

(TIIMI 1 YHTEENSÄ YLI 2)
3 - 2
Tsekin Extraliga
2023/24

Kladno vs Olomouc

(TIIMI 2 YHTEENSÄ YLI 2.5)
3 (OT) - 2
Tsekin Extraliga
2023/24

Kladno vs Ceske Budejovice

(TEAM 1 HANDICAP -1)
2 - 3 (OT)
Tsekin Extraliga
2023/24

Vitkorvice vs Kladno

(Ennuste - yli 5 maalia.)
5 - 2
Tsekin Extraliga
2022/23

Kladno vs Litvinov

(Ennuste - yli 5.5 maalia.)
3 - 6
Tsekin Extraliga
2022/23

Kladno vs Mountfield HK

(Ennuste - yli 5.5 maalia.)
8 - 0
Tsekin Extraliga
2022/23

Trinec vs Kladno

(Ennuste - yli 5.5 maalia.)
8 (OT) - 7
Tsekin Extraliga
2022/23

Mountfield HK vs Kladno

(Ennuste – alle 5.5 maalia.)
1 - 2 (OT)
Tsekin Extraliga
2022/23

Litvinov vs Kladno

(Ennustus - Kotivoitot (mukaan lukien OT).)
2 - 1
Tsekin Extraliga
2022/23

Kladno vs Mountfield HK